Farm.M.Forti

Фармацевтична компанія «Фарм.М.Форті» створена і зареєстрована в 2013 році в Україні та є ексклюзивним імпортером виробника «Isha Agro Developers Pvt.Ltd»

Компанія має широкий асортимент Аюрведичних препаратів, а саме:

Вітоманхілс капс., Фемохілс капс., Стоунхілс табл., Лів-ферст табл., Детоксхілс табл., Гемохілс табл., Гемохілс сироп, Віагрохілс сироп, Андрохілс табл., Праста М капс..

В цьому асортименті є препарати, які виробляються на основі сучасного біоактивного комплексу Масла Гхі (Cow Ghee). Виготовлення за унікальними Аюрведичними рецептами з натурального молочного жиру і добірного очищенного коров’ячого молока, що покращує терапевтичний ефект, не підвищує рівень холестерину і не навантажує печінку.

За допомогою високотехнологічної переробки та виробництва препаратів, досягається оптимальний стандарт якості.

Всі Аюрведичні препарати відповідають міжнародним стандартам якості.

Компанія «Фарм.М.Форті» віддана своєму прагненню робити істотний вплив на здоров’я людей, розробляючи і пропонуючи інноваційні рослинні препарати на основі рослинної сировини.

«Фарм.М.Форті» не зупиняється на досягнутому, створюючи нову досконалішу натуральну рослинну продукцію, продовжуючи виконувати свою місію, спрямовану на турботу і здоров’я населення.